Фільтр товарів

Марка двигуна
Наявність турбіни
Рік випуску двигуна
Обрані параметри:

Поршнева група ЯМЗ 236/ 238/ 240/ 7511/ турбо/ А-41/ А-01М 

Гарантія якості поршневого комплекта ЯМЗ

Поршнева група ЯМЗ 236 238, ЯМЗ-турбо, 7511, ЯМЗ-240 від провідних виробників. Гарантія якості поршньової групи ЯМЗ забезпечується впровадженням передових технологій перевірки виготовлених компонентів за допомогою вихретокового неруйнівного контролю, ультразвукового і рентгенівського контролю.

Компоненти поршньової групи ЯМЗ 236 перевіряються на сучасному обладнанні, що гарантує надійну якість і довгий термін служби деталей.

Для поршневої групи ЯМЗ 238-турбо, ЯМЗ 240 турбо, ЯМЗ 7511 застосуються поршні зі вставкою під верхнє компресійне кільце. Це дозволяє використовувати поршневу ЯМЗ в умовах підвищених навантажень.

Купити поршневу ЯМЗ 236/ 238/ 7511/ 240

Низька ціна на поршневу групу ЯМЗ можлива завдяки прямим поставкам від виробника без посередників.

Доставка покупцеві здійснюється в день оформлення замовлення.

Можливі будь-які форми розрахунку.

Для оптових і ремонтних майстерень надаються знижки.

Нові технології у виробництві поршневої ЯМЗ

У поршневій ЯМЗ серії «Експерт» була змінена конструкція поршня, поліпшені сплави, застосовані спеціальні покриття і високоточна обробка деталей. Результати ресурсних випробувань поршньової ЯМЗ «Експерт» показали економію палива до 4% і збільшення ресурсу двигуна ЯМЗ до 30%, що робить цю продукцію унікальною та інноваційною на ринку.

При виробництві поршневої групи ЯМЗ 7511 використовуються технології фосфатування і широко застосовуються антифрикційні покриття Моlydag і NаnofriKS. Все це покращує експлуатаційні характеристики і збільшує термін служби деталей двигуна ЯМЗ.

Докладніше Приховати
на сторінку